Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą doradczo-szkoleniową. Od 15 lat doradzamy, szkolimy i wspieramy organizacje w rozwoju biznesu.

Specjalizujemy się we wdrażaniu skutecznych programów doradczych i szkoleniowych.

NASZE WARTOŚCI

Podejmujemy współpracę z firmami, dla których ważne są poniższe wartości.

SKUTECZNOŚĆ

Na każdym etapie realizacji projektu dbamy o jakość i skuteczność działań.

Każdy szczegół jest dla nas ważny. Jesteśmy cierpliwi i konsekwentni. Dbamy o własny rozwój, ciągle rozwijamy swoje kwalifikacje. Czerpiemy wiedzę z najlepszych źródeł. Lubimy wyzwania i dążymy zawsze do celu wyznaczonego przez naszych klientów.

RELACJE

Budujemy ciepłe, pełne zrozumienia i uważności relacje. Jesteśmy bardzo blisko potrzeb naszych klientów. Wiemy, że realizacja celów i dobry klimat współpracy utrwala osiągnięcie sukcesu.

ENTUZJAZM

Energia powstaje z ruchu. Czasami potrzeba niewiele. Przezwyciężamy bezwład i wprawiamy pracowników w ruch. Uruchamiamy entuzjazm, radość i motywację. Odnajdujemy w ludziach to, co najcenniejsze i najlepsze. Wspólnie pomnożymy entuzjazm.

TRENERZY

dr Wojciech Chmielewski
dr Wojciech ChmielewskiCEO Centrum Psychologii Stosowanej
Psycholog, trener, coach i praktyk biznesu. Od 15 lat w branży szkoleniowej. Wykształcenie zdobywał na uczelniach polskich i zagranicznych. Twórca Centrum Psychologii Stosowanej.
Marcin Mańka
Marcin MańkaTrener, coach, mówca, prezenter, konferansjer
Z wykształcenia prawnik i psycholog, akredytowany coach ACC, członek światowej organizacji coachingowej ICF. Posiada doświadczenie w pracy w mediach: radiu (m. in. Radio ZET, Roxy FM, Radiostacja), w telewizji (TVP 1, TVP Info, Polsat, TTV, TVN Warszawa). Założyciel Akademii Komunikacji i Wizerunku.
Monika Szymańska
Monika SzymańskaCertyfikowany Terapeuta DM
Pedagog, psycholog, terapeuta. W Centrum Psychologii Stosowanej odpowiedzialna za dział rozwoju osobistego i terapie.
Justyna ChmielewskaCertyfikowany Trener
Psycholog, trener i coach. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w sprzedaży, zarządzaniu, szkoleniach i treningach indywidualnych.
Loading...

SZKOLENIA – COACHINGI

Szkolenia

Centrum Psychologii Stosowanej prowadzi szkolenia otwarte i zamknięte dla biznesu, administracji, uczelni wyższych i organizacji pożytku publicznego.

Wysokie kompetencje i zaawansowane metody prowadzonych zajęć rekomendowane są przez dr Wojciecha Chmielewskiego, który jest psychologiem, pedagogiem, trenerem i doradcą biznesowym z 15 letnim doświadczeniem. Pracujemy w oparciu o cykl Kolba a w komunikacji z uczestnikami stosujemy standardy Dialogu Motywującego. Szkolenia realizujemy w formie warsztatów i wykładów angażując uczestników w aktywne formy współpracy. Zawsze korzystamy z najnowszych rozwiązań jakie pojawiają się na rynku szkoleń i edukacji.

Szkolenia otwarte

Na szkoleniu otwartym spotykamy się z uczestnikami wielu firm. Tworzymy wspólnotę różnorodnych osobowości – otwieramy się na wymianę informacji. Współpracujemy, rozwiązujemy problemy, udzielamy wskazówek i inspirujemy do działań.

Szkolenia zamknięte

Każda firma posiada jedyne i specyficzne środowisko, które dokładnie rozpoznajemy aby stworzyć program uwzględniający potrzebę naszych klientów oraz specyfikę branży.

Coaching

Jesteśmy gotowi pracować bezpośrednio z klientem. Towarzyszymy w jego pracy, obserwujemy, analizujemy, podpowiadamy i wzmacniamy skuteczne zachowania.

ZAKRES SZKOLEŃ

Zapewniamy praktyczną i skuteczną wiedzę z następujących obszarów tematycznych:

Psychologia sprzedaży

Uczymy skutecznych technik sprzedaży, wprowadzamy język perswazji do rozmów handlowych, rozwijamy umiejętności telemarketerów i telesprzedawców, pokazujemy jak wspierać sprzedaż poprzez nowoczesne technologie, odkrywamy typologię klienta, pokazujemy jak osiągać sukcesy w negocjacjach i wdrażamy nowe standardy zarządzania działem sprzedaży.

Zarządzanie zasobami ludzkimi

Przekażemy Ci skuteczne narzędzia motywowania pracowników, wzmocnimy synergię Twojego zespołu, pomożemy w rekrutacji, podpowiemy jak zarządzać zmianą, kryzysem, kompetencjami pracowniczymi, zastosujemy coaching indywidualny i odkryjemy sekret skutecznego planowania i realizacji celów. Do Twojej dyspozycji przekazujemy Trening umiejętności kierowniczych – nowe trendy.

Rozwój osobisty – doradztwo

Poszukamy zasobów i mocnych stron, pokażemy drogę do osiągnięcia osobistych i zawodowych sukcesów. Wzmocnimy Cię w procesie wprowadzania zmian. Dodamy Ci energii, optymizmu i wiary w powodzenie. Odciążymy Cię z nadmiernego poczucia obowiązków, poczucia winy, zmęczenia i rozdrażnienia. Rozpoczniesz nowy świadomy etap w życiu. Znowu poczujesz kontrolę nad swoim życiem.

Loading...

Nasi trenerzy mieli przyjemność realizować projekty szkoleniowe i doradcze dla firm: