Przykładowa oferta szkoleń:

 

Do kogo kierujemy szkolenia? 

Szkolenia dla administracji

Posiadamy 18 letnie doświadczenie w zakresie realizacji szkoleń dla administracji. Szczególnie wspieramy Powiatowe, Miejskie i Wojewódzkie Urzędy Pracy. W ramach naszego portfolio znajdują się również Urzędy Miasta, Urzędy Wojewódzkie i Starostwa. 

Szkolenia dla biznesu

Szkolenia biznesowe to nasz mocny punkt na mapie szkoleń z kompetencji miękkich. 24 lata doświadczeń współpracy z międzynarodowymi korporacjami, dużymi, polskimi firmami i lokalnymi przedsiębiorcami pozwala nam dobierać ofertę szkoleniową do potrzeb klienta. 

Szkolenia dla ochrony zdrowia

Szkolenia skierowane do tzw.: „personelu białego” to fundament naszej oferty. Szkolimy lekarzy, pielęgniarki, położne, ratowników medycznych, rehabilitantów w zakresie komunikacji z pacjentem w duchu Dialogu Motywującego, komunikacji medycznej Calgary Cambridge, komunikacji skoncentrowanej na rozwiązaniach. Pomagamy w tworzeniu efektywnych zespołów medycznych dbających o dobrą współpracę i sprzyjający klimat koleżeńskich relacji. 

Szkolenia dla szkół i uczelni wyższych

Od 2017 roku bardzo intensywnie pracujemy z kadrą akademicką uczelni wyższych. Pracownicy naukowi, wykładowcy, nauczyciele, instruktorzy spotykają się z naszymi trenerami w celu zdobywania najnowszej wiedzy i wypracowania najskuteczniejszych metod pracy ze studentami z pokolenia X, Y czy Z.

Formy organizacji i realizacji szkoleń 

W ramach naszej oferty szkoleniowej dla biznesu, administracji, ochrony zdrowia i uczelni wyższych prowadzimy:

  • Szkolenia otwarte skierowane do wszystkich uczestników nabór indywidualny zgodny z indywidualnym zamówieniem
  • Szkolenia zamknięterealizowane na zlecenie konkretnej firmy dla dedykowanego zespołu
  • Szkolenia onlineforma realizacji szkolenia odbywa się poprzez platformę edukacyjną
  • Szkolenia stacjonarne – realizowane są w uzgodnieniu z firmą w wybranym miejscu przez firmę. 

Top szkolenia 

Najbardziej popularne szkolenia miękkie w Centrum Psychologii Stosowanej – CPS.  

Poniżej przedstawiamy tematy najbardziej docenianych szkoleń miękkich. Przeczytaj poniżej, które szkolenia polecają nasi uczestnicy. 

 

  1. Pierwsza grupa szkoleń skierowana jest do kadry menadżerskiej niższego, średniego i wyższego szczebla.   

 

  1. Druga grupa szkoleń skierowana jest do pasjonatów, specjalistów i poczatkujących adeptów sprzedaży. Grupy negocjacyjne, handlowcy, pracownicy BOK, pracownicy Help Desk, przedstawiciele handlowi dyrektorzy działów sprzedaży to niektórzy uczestnicy naszych szkoleń z obszaru sprzedaży. 

 

  1. Trzecia grupa szkoleń skierowana jest do lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych, rehabilitantów, fizjoterapeutów, psychologów, terapeutów i psychoterapeutów. 

 

  1. Czwarta  grupa szkoleń to tzw. szkolenia miękkie z szeroko rozumianego rozwoju osobistego. Odbiorcami tych szkoleń są wszystkie grupy zawodowe i różne grupy wiekowe.