Szkolenia sprzedażowe

Jakie szkolenie sprzedażowe będzie odpowiednie dla Twojego zespołu?

W naszym CPS zapewniamy zróżnicowaną ofertę szkoleniową dedykowaną pracownikom działu handlowego. W zależności od potrzeb Twojego zespołu możesz wybierać spośród następującej tematyki:

  • techniki sprzedaży,
  • psychologia interpersonalna,
  • budowanie długotrwałych relacji z klientem,
  • negocjacje handlowe,
  • rozpatrywanie reklamacji,
  • psychologia pozyskiwania klientów.

Nasi trenerzy oferują znacznie szerszą tematykę szkoleń sprzedażowych. Na życzenie możemy także przygotować szkolenia zamknięte.

Dlaczego warto inwestować w szkolenia sprzedażowe?

Jeżeli zależy Ci na tym, aby osiągnąć wzrost wolumenu sprzedaży, zwiększyć poziom konwersji oraz nowych współprac – szkolenie dedykowane dla handlowców będzie tutaj właściwą inwestycją. Możesz oczekiwać także zmniejszenia liczby reklamacji oraz obiekcji, które mogłyby pojawić się podczas negocjacji handlowych. Poznanie nowych technik będzie miało zatem realne odzwierciedlenie w pracy Twojego działu handlowego. Inwestycja w wiedzę i rozwój przyniesie realne korzyści dla Twoich pracowników – wykorzystaj możliwości oferowane przesz nasz ośrodek i postaw na rozwój. To jeden z elementów, które pomogą wyróżnić się na rynku i podnieść jakość obsługi.

Skorzystaj z oferty edukacyjnej CPS

W naszym Centrum Psychologii Stosowanej możesz liczyć na wsparcie doświadczonych szkoleniowców. Stawiamy na to, aby nasi uczestnicy mieli możliwość natychmiastowego wdrożenia nabytej wiedzy w praktyce. Wierzymy, że dzięki takiemu praktycznemu podejściu przyczyniamy się do realnego podniesienia efektywności pracy Twojego działu sprzedażowego. Podczas takich szkoleń angażujemy wszystkich do aktywnego uczestnictwa w spotkaniu, co dodatkowo zwiększa produktywność warsztatów. Zaangażowanie tutorów, dynamiczne prowadzenie szkolenia, starannie dobrana tematyka – to wszystko wyróżnia nasz system pracy.

Kto powinien wykorzystać propozycję CPS?

Nasze szkolenia są dedykowane m.in. dla osób, które pracują w dziale sprzedaży. Dotyczy to nie tylko handlowców, menadżerów, ale także pracowników obsługi klienta. Różnorodna tematyka, jaką poruszają nasi trenerzy sprawia, że każdy będzie w stanie znaleźć coś dla siebie w zależności od potrzeb i zainteresowań. Możliwość skorzystania z indywidualnie przygotowanego szkolenia zamkniętego to inwestycja w rozwój Twojego personelu. Przekonaj się o naszej skuteczności i dołącz do firm, które nawiązały z nami regularną współpracę. Napisz wiadomość lub zadzwoń – z ochotą omówimy wszelkie szczegóły i przedstawimy najbliższe terminy dostępnych szkoleń.