Szkolenie interpersonalne

Czym są zdolności interpersonalne i dlaczego warto je doskonalić?

Umiejętności interpersonalne są przykładem zdolności społecznych i kompetencji miękkich, z których korzystamy podczas interakcji z innymi ludźmi i nawiązywania relacji. W rezultacie korzystamy z nich wszyscy, bez względu na zajmowane stanowisko czy branżę. Jeżeli oczekujesz skuteczniejszego budowania trwałych relacji zarówno z klientami jak i innymi partnerami biznesowymi – inwestycja w takie szkolenie interpersonalne powinna spełnić Twoje oczekiwania!

Czego można oczekiwać w ramach szkolenia interpersonalnego?

Celem takich szkoleń jest podnoszenie kompetencji w ramach np.:

  • komunikacji,
  • asertywności,
  • rozwiązywania konfliktów,
  • inteligencji emocjonalnej,
  • przekonywania,
  • odporności na stres.

Na życzenie możemy przygotować szkolenie zamknięte, opracowane z myślą o Twojej firmie i indywidualnych potrzebach Twoich pracowników. Skontaktuj się z naszym przedstawicielem i sprawdź najbliższe terminy szkoleń. Dzięki temu zainwestujesz w podniesienie jakości obsługi.

Kto może skorzystać z naszych szkoleń?

Z uwagi na to, że sprawności interpersonalne wykorzystujemy absolutnie codziennie – każdy jest mile widziany na takim szkoleniu. Dotyczy to zarówno pracowników biurowych, menagerów, prezesów i wszystkich tych osób, które pragną poprawić swoje relacje z innymi ludźmi oraz poczuć się w nich pewniej.

Dzięki wdrożeniu tej wiedzy możesz oczekiwać, że pracownicy będą w stanie skuteczniej radzić sobie z obiekcjami podczas prowadzenia negocjacji. Na uwagę zasługuje także możliwość bardziej efektywnego pozyskiwania nowych klientów oraz lepsza obsługa reklamacji.

Co dowodzi o skuteczności CPS?

Nasze Centrum Psychologii Stosowanej tworzą pasjonaci, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje. Bazowanie na najnowszej wiedzy, korzystanie z doświadczenia innych mentorów, ciągły rozwój – to wszystko pozwala nam oferować naprawdę wysoką jakość szkoleń. Kolejny aspekt, który dowodzi o satysfakcji z efektów naszej pracy wyraża się w tym, że z wieloma firmami jesteśmy w regularnym kontakcie w ramach opieki mentorskiej. To nasza najlepsza wizytówka i dowód zaufania dla podejmowanych starań. Jeżeli też chcesz dołączyć do grona osób, którym zależy na samodoskonaleniu i chcesz zaimplementować to także wśród innych – zdecydowanie warto wziąć udział w oferowanym spotkaniu! Możemy także przygotować warsztat zamknięty, który będzie od A do Z dedykowany Twoim pracownikom oraz wybranym dla nich zagadnieniom, które na tym etapie wymagają największej uwagi.