NASZE WARTOŚCI

SKUTECZNOŚĆ

Na każdym etapie realizacji projektu dbamy o jakość i skuteczność działań.

Każdy szczegół jest dla nas ważny. Jesteśmy cierpliwi i konsekwentni. Dbamy o własny rozwój, ciągle rozwijamy swoje kwalifikacje. Czerpiemy wiedzę z najlepszych źródeł. Lubimy wyzwania i dążymy zawsze do celu wyznaczonego przez naszych klientów.

RELACJE

Budujemy ciepłe, pełne zrozumienia i uważności relacje. Jesteśmy bardzo blisko potrzeb naszych klientów. Wiemy, że realizacja celów i dobry klimat współpracy sprzyja osiąganiu sukcesów.

ENTUZJAZM

Energia powstaje z ruchu. Czasami potrzeba niewiele. Przezwyciężamy bezwład, uruchamiamy entuzjazm, radość i motywację. Odnajdujemy w ludziach to, co najcenniejsze i najlepsze. Wspólnie pomnożymy entuzjazm.

PROFESJONALIZM

Dokładamy wszelkich starań, aby każdy projekt szkoleniowy był przygotowany i zrealizowany w najwyższej jakości. Szkolenia realizujemy zgodnie z najnowszymi trendami edukacyjnymi, treści merytoryczne powstają na bazie sprawdzonych badań naukowych, dobrych praktyk i doświadczenia naszych ekspertów.

Za punkt honoru stawiamy sobie: JAKOŚĆ, SKUTECZNOŚĆ I PROFESJONALIZM.

TRENERZY

dr Wojciech Chmielewski
dr Wojciech ChmielewskiCEO Centrum Psychologii Stosowanej
Psycholog, trener DM, coach, wykładowca studiów MBA, instruktor SM i skuteczny praktyk biznesu. Od 2001roku w branży szkoleniowej. Pasjonat rozwoju ludzkich możliwości. Wykształcenie zdobywał na uczelniach polskich i zagranicznych. Twórca nowoczesnych metod edukacyjnych. Ceniony ekspert w dziedzinie zarządzania, komunikacji, motywacji i rozwoju osobistego. Autor podręcznika z obszaru finansów osobistych, podręcznika dla handlowców, 14 książek w obszarze dydaktyki medycznej – symulacje medyczne, zarządzanie zespołami. Jako pierwszy trener Dialogu Motywującego w Polsce wprowadza metody zarządzania dla menadżerów oparte o DM.
dr n. zdr. Aleksandra Brodowska
dr n. zdr. Aleksandra Brodowskamgr pielęgniarstwa, instruktor symulacji medycznej, trener komunikacji CC
Absolwentka oraz wieloletni dydaktyk Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, Uczelni Medycznej im Marii Skłodowskiej Curie w Warszawie. Ukończyła studia podyplomowe w zakresie zarządzania w ochronie zdrowia w Wyższej Szkole Bankowej. Studiowała psychoonkologię w SWPS w Warszawie. Doświadczony trener, instruktor i wykładowca. Promotor licznych prac licencjackich i magisterskich. Współautor podręczników i scenariuszy do symulacji medycznej. Pasjonatka flipowania i facylitacji graficznej.
Tomasz Bziom
Tomasz BziomSzkoleniowiec, Trener
Od 2015 roku z sukcesami zdobywa laury jako najlepszy sprzedawca. Największą wartością w jego pracy są Ludzie. Wyróżniony wieloma nagrodami: Debiut Roku, Nagroda Dariusza Choromańskiego, Laureat konkursu Prezesa, Aspirant MDRT. Wyznaje zasadę: ” Z każdej pracy można zrobić Mistrzostwo Świata”. Człowiek z pasją, misją i elektryzującą energią.
Marcin Mańka
Marcin MańkaTrener, coach, mówca, prezenter, konferansjer
Z wykształcenia prawnik i psycholog, akredytowany coach ACC, członek światowej organizacji coachingowej ICF. Posiada doświadczenie w pracy w mediach: radiu (m. in. Radio ZET, Roxy FM, Radiostacja), w telewizji (TVP 1, TVP Info, Polsat, TTV, TVN Warszawa). Założyciel Akademii Komunikacji i Wizerunku.
Justyna Chmielewska
Justyna ChmielewskaCertyfikowany Trener
Psycholog, trener i coach. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w sprzedaży, zarządzaniu, szkoleniach i treningach indywidualnych.
Loading...

SZKOLENIA – COACHINGI

Szkolenia

Centrum Psychologii Stosowanej prowadzi szkolenia otwarte i zamknięte dla biznesu, administracji, ochrony zdrowia, uczelni wyższych i organizacji pożytku publicznego.

Wysokie kompetencje i zaawansowane metody prowadzonych zajęć rekomendowane są przez dr Wojciecha Chmielewskiego, który jest psychologiem, pedagogiem, trenerem i doradcą biznesowym. Pracujemy w oparciu o cykl Kolba a w komunikacji z uczestnikami stosujemy standardy Dialogu Motywującego. Szkolenia realizujemy w formie warsztatów i wykładów angażując uczestników w aktywne formy współpracy. Zawsze korzystamy z najnowszych rozwiązań jakie pojawiają się na rynku szkoleń i edukacji.

Szkolenia otwarte

Na szkoleniu otwartym spotykamy się z uczestnikami wielu firm. Tworzymy wspólnotę różnorodnych osobowości – otwieramy się na wymianę informacji. Współpracujemy, rozwiązujemy problemy, udzielamy wskazówek i inspirujemy do działań.

Szkolenia zamknięte

Każda firma posiada jedyne i specyficzne środowisko, które dokładnie rozpoznajemy aby stworzyć program uwzględniający potrzebę naszych klientów oraz specyfikę branży.

Coaching

Jesteśmy gotowi na bezpośrednią i operacyjną pracę w Twojej firmie. Odpowiemy na Twoje potrzeby i pytania. Wzmocnimy Twoje zasoby i wskażemy właściwy kierunek rozwoju. W każdej chwili będziesz mógł skorzystać z doradztwa i wsparcia.

ZAKRES SZKOLEŃ

Zapewniamy praktyczną i skuteczną wiedzę z następujących obszarów tematycznych:

Psychologia sprzedaży

Uczymy skutecznych technik sprzedaży, wprowadzamy język perswazji do rozmów handlowych, rozwijamy umiejętności telemarketerów i telesprzedawców, pokazujemy jak wspierać sprzedaż poprzez nowoczesne technologie, odkrywamy typologię klienta, pokazujemy jak osiągać sukcesy w negocjacjach i wdrażamy nowe standardy zarządzania działem sprzedaży.

Zarządzanie zasobami ludzkimi

Przekażemy Ci skuteczne narzędzia motywowania pracowników, wzmocnimy synergię Twojego zespołu, pomożemy w rekrutacji, podpowiemy jak zarządzać zmianą, kryzysem, kompetencjami pracowniczymi, zastosujemy coaching indywidualny i odkryjemy sekret skutecznego planowania i realizacji celów. Do Twojej dyspozycji przekazujemy Trening umiejętności kierowniczych – nowe trendy.

Rozwój osobisty – doradztwo

Poszukamy zasobów i mocnych stron, pokażemy drogę do osiągnięcia osobistych i zawodowych sukcesów. Wzmocnimy Cię w procesie wprowadzania zmian. Dodamy Ci energii, optymizmu i wiary w powodzenie. Odciążymy Cię z nadmiernego poczucia obowiązków, poczucia winy, zmęczenia i rozdrażnienia. Rozpoczniesz nowy świadomy etap w życiu. Znowu poczujesz kontrolę nad swoim życiem.

Komunikacja interpersonalna w biznesie

Pracę otrzymuje się w 70 proc. dzięki wiedzy fachowej i umiejętnościom technicznym, a w 30 proc. dzięki zdolnościom społecznym. Traci się ją w 70 proc. z uwagi na brak umiejętności społecznych, a w 30 proc. z powodu braku wiedzy i zdolności technicznych. Szkolenia miękkie z komunikacji interpersonalnej stanowią fundament każdej pracy zespołowej. Wspólnie nauczymy Was, jak budować zdrowe, oparte na współpracy, partnerstwie i dobrym klimacie, zespoły. Przedstawimy metody Dialogu Motywującego, Komunikacji Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, FUKO, czy Komunikacji bez Przemocy Rosenberga. Dla wymagających mamy treningi zaawansowane z technik komunikacji, w których staniesz się mistrzem słowa, gestu i budowania dobrego, motywującego klimatu w pracy.

Komunikacja medyczna z pacjentem i w zespołach interdyscyplinarnych

Kontakt z pacjentem wymaga od personelu medycznego doskonałej znajomości ludzkich zachowań, emocji i reakcji na wypowiadane słowa i gesty medyków. Na każdym etapie kontaktu z pacjentem komunikacja medyczna stanowi fundament dobrej relacji terapeutycznej. Z myślą o kadrze medycznej przygotowaliśmy specjalistyczne szkolenie z komunikacji opartej na dowodach naukowych i praktykowanej w wielu specjalistycznych ośrodkach medycznych. Calgary Cambridge to doskonała metoda skierowana do lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych, położnych, fizjoterapeutów, psychologów i terapeutów.

Komunikacja interpersonalna na co dzień

Rodzice dowiedzą się, jak rozmawiać z dziećmi, małżonkowie ominą rafy konfliktów w małżeństwie, nauczyciele zmotywują uczniów, a szefowie lepiej zrozumieją potrzeby pracowników. W trakcie szkolenia uczestnicy poznają fundamentalne zasady komunikacji bez przemocy, poznają „język żyrafy”, dowiedzą się, jak rozmawiać z kimś, kto się obraża, zamyka w sobie, czy bezsilnie atakuje rozmówcę. Zawsze można porozumieć się, a my pokażemy, jak to zrobić.

Loading...

Nasi trenerzy mieli przyjemność realizować projekty szkoleniowe i doradcze dla firm: