Centrum Psychologii Stosowanej

NASZE WARTOŚCI

SKUTECZNOŚĆ

Na każdym etapie realizacji projektu dbamy o jakość i skuteczność działań.

Każdy szczegół jest dla nas ważny. Jesteśmy cierpliwi i konsekwentni. Dbamy o własny rozwój, ciągle rozwijamy swoje kwalifikacje. Czerpiemy wiedzę z najlepszych źródeł. Lubimy wyzwania i dążymy zawsze do celu wyznaczonego przez naszych klientów.

RELACJE

Budujemy ciepłe, pełne zrozumienia i uważności relacje. Jesteśmy bardzo blisko potrzeb naszych klientów. Wiemy, że realizacja celów i dobry klimat współpracy sprzyja osiąganiu sukcesów.

ENTUZJAZM

Energia powstaje z ruchu. Czasami potrzeba niewiele. Przezwyciężamy bezwład, uruchamiamy entuzjazm, radość i motywację. Odnajdujemy w ludziach to, co najcenniejsze i najlepsze. Wspólnie pomnożymy entuzjazm.

PROFESJONALIZM

Dokładamy wszelkich starań, aby każdy projekt szkoleniowy był przygotowany i zrealizowany w najwyższej jakości. Szkolenia realizujemy zgodnie z najnowszymi trendami edukacyjnymi, treści merytoryczne powstają na bazie sprawdzonych badań naukowych, dobrych praktyk i doświadczenia naszych ekspertów.

Za punkt honoru stawiamy sobie: JAKOŚĆ, SKUTECZNOŚĆ I PROFESJONALIZM.

TRENERZY

dr Wojciech Chmielewski
dr Wojciech ChmielewskiCEO Centrum Psychologii Stosowanej
Psycholog, trener DM, coach, wykładowca studiów MBA, instruktor SM i skuteczny praktyk biznesu. Od 2001roku w branży szkoleniowej. Pasjonat rozwoju ludzkich możliwości. Wykształcenie zdobywał na uczelniach polskich i zagranicznych. Twórca nowoczesnych metod edukacyjnych. Ceniony ekspert w dziedzinie zarządzania, komunikacji, motywacji i rozwoju osobistego. Autor podręcznika z obszaru finansów osobistych, podręcznika dla handlowców, 14 książek w obszarze dydaktyki medycznej – symulacje medyczne, zarządzanie zespołami. Jako pierwszy trener Dialogu Motywującego w Polsce wprowadza metody zarządzania dla menadżerów oparte o DM.
dr n. zdr. Aleksandra Brodowska
dr n. zdr. Aleksandra Brodowskamgr pielęgniarstwa, instruktor symulacji medycznej, trener komunikacji CC
Absolwentka oraz wieloletni dydaktyk Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, Uczelni Medycznej im Marii Skłodowskiej Curie w Warszawie. Ukończyła studia podyplomowe w zakresie zarządzania w ochronie zdrowia w Wyższej Szkole Bankowej. Studiowała psychoonkologię w SWPS w Warszawie. Doświadczony trener, instruktor i wykładowca. Promotor licznych prac licencjackich i magisterskich. Współautor podręczników i scenariuszy do symulacji medycznej. Pasjonatka flipowania i facylitacji graficznej.
prof. dr hab. inż. Joanna Paliszkiewicz
prof. dr hab. inż. Joanna Paliszkiewiczprofesor w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
Joanna Paliszkiewicz pracuje na stanowisku profesora w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Jest dyrektorką Instytutu Zarządzania. Jest również adiunktem na Uniwersytecie w Vaasa w Finlandii. Tytuł naukowy profesora uzyskała rownież w International School for Social and Business Studies w Słowenii. Jest uznaną w kraju i za granicą specjalistką w zakresie problematyki zarządzania: zarządzania wiedzą i zarządzania zaufaniem. Opublikowała ponad 220 artykułów i jest autorką/współautorką/redaktorką 17 książek. Obecnie pełni funkcję zastępcy redaktora naczelnego Management and Production Engineering Review. Jest też zastępcą redaktora (associated editor) w Journal of Computer Information Systems, Expert Systems with Applications oraz Intelligent Systems with Applications. Jest wiceprezesem Polskiego Towarzystwa Inżynierii Produkcji. Pełni również funkcję prezesa amerykańskiego stowarzyszenia: International Association for Computer Information Systems.
Dr n. o zdr. Małgorzata Machaj
Dr n. o zdr. Małgorzata MachajAudytor z zakresu prawa pracy i jakości
Dr n. o zdr., absolwentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, ukończyła studia podyplomowe m.in. na kierunku Kontroli wewnętrznej, Psychologię Zarządzenia Personelem, Zarządzanie ryzykiem w opiece zdrowotnej, Zarządzanie w podmiotach leczniczych w dobie przekształceń własnościowych oraz BHP i ergonomię.
Wieloletni praktyk, doświadczenie zawodowe zdobyła w firmach o profilu produkcyjnym, usługach, służbie zdrowia w działach kadrowo-płacowych i organizacyjnych na stanowiskach menedżerskich. Pracowała m.in. na w Polskim Centrum Badań i Certyfikacji, Szpitalu MSWiA, Instytucie Matki i Dziecka, Medicover, Drosed S.A., BRE Banku.
Marcin Mańka
Marcin MańkaTrener, coach, mówca, prezenter, konferansjer
Z wykształcenia prawnik i psycholog, akredytowany coach ACC, członek światowej organizacji coachingowej ICF. Posiada doświadczenie w pracy w mediach: radiu (m. in. Radio ZET, Roxy FM, Radiostacja), w telewizji (TVP 1, TVP Info, Polsat, TTV, TVN Warszawa). Założyciel Akademii Komunikacji i Wizerunku.
Justyna Chmielewska
Justyna ChmielewskaCertyfikowany Trener
Psycholog, trener i coach. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w sprzedaży, zarządzaniu, szkoleniach i treningach indywidualnych.
Tomasz Bziom
Tomasz BziomSzkoleniowiec, Trener
Od 2015 roku z sukcesami zdobywa laury jako najlepszy sprzedawca. Największą wartością w jego pracy są Ludzie. Wyróżniony wieloma nagrodami: Debiut Roku, Nagroda Dariusza Choromańskiego, Laureat konkursu Prezesa, Aspirant MDRT. Wyznaje zasadę: ” Z każdej pracy można zrobić Mistrzostwo Świata”. Człowiek z pasją, misją i elektryzującą energią.
Natalia Wieczorkiewicz
Natalia Wieczorkiewicz
Absolwentka m.in. Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu, Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz Uniwersytetu im. M. Kopernika w Toruniu. Ukończyła studia w zakresie zarządzania w ochronie zdrowia, podyplomowe studia w zakresie prawa medycznego oraz podyplomowe studia w zakresie ochrony danych osobowych. Praktyk w zakresie prowadzenia szkoleń dotyczących dokumentacji medycznej, kursów dla rejestratorek medycznych oraz szkoleń z ochrony danych osobowych podmiotów leczniczych.

Opinie o nas z Google

Aga KaszynskaAga Kaszynska
21:03 01 Jun 23
Najlepszy psycholog i najbardziej inspirujące warsztaty, w których miałam przyjemność uczestniczyć. Treści przekazane dostępnie, ciekawie, dużo zadań praktycznych. Rozmowa kwalifikacyjna po zajęciach z Wojtkiem nabrała zupełnie nowych barw. A propo niestandardowych barw- turkusowa organizacja, każdy kto zakłada, że jego organizacja jest innowacyjna, że nastawia się na zatrudnienie pokolenie Z i Y doceni warsztaty z Turkusowej Organizacji, nieszablonowe podejście, zaufanie, współodpowiedzialność, każdy chciał by pracować w takiej organizacji.Polecam !
ANNA CHARUTAANNA CHARUTA
18:49 15 Apr 23
Serdecznie polecam Pana Wojciecha!Jest to psycholog, który dobiera odpowiednie metody pracy. Trafnie stawia diagnozę. Potrafi konkretnie i fachowo doradzić. Miałam okazje uczestniczyć w szkoleniach prowadzonych przez Pana Wojciecha, były naprawdę profesjonalne .
Szkolenia prowadzone przez Pana Wojtka są na wysokim poziomie merytorycznym. W czasie szkoleń panuje partnerska atmosfera.Osiągnęłam znaczny postęp w rozwoju własnych kompetencji miękkich, co pozwala mi na osiąganie jeszcze większych sukcesów zawodowych.
Angelika MożejkoAngelika Możejko
19:57 29 Mar 23
Pan Wojciech posiada ogromną wiedzę z wielu gałęzi psychologii a także wieloletnie doświadczenie, które potrafi wykorzystać w pracy z ludźmi. Ponad to jest zaangażowany w swoją pracę, profesjonalny, empatyczny, ma indywidualne podejście do każdego, doskonale wie jak rozbudzić poleciał drzemiący w drugim człowieku.
Ola SzomburgOla Szomburg
17:53 31 Jan 23
Jestem bardzo zadowolona ze szkoleń w CPS. Sposób prowadzenia zajęć oceniam bardzo wysoko. Profesjonalizm w każdym calu. Pana Wojciecha cechuje nie tylko ogromna wiedza, ale także postawa pełna uwagi i skupienia na potrzebach uczestników. Dużą zaletą szkoleń jest również wsparcie jakiego uczestnik doznaje na każdym kroku procesu szkoleniowego. Szkolenia z Panem Wojciechem to także duża dawka pozytywnej energii. Dzięki szkoleniom otrzymałam możliwość rozwoju oraz narzędzia i wskazówki do pracy nad sobą. Bardzo polecam szkolenia w CPS!
js_loader
Loading...

SZKOLENIA – COACHINGI

Szkolenia

Centrum Psychologii Stosowanej prowadzi szkolenia otwarte i zamknięte dla biznesu, administracji, ochrony zdrowia, uczelni wyższych i organizacji pożytku publicznego.

Wysokie kompetencje i zaawansowane metody prowadzonych zajęć rekomendowane są przez dr Wojciecha Chmielewskiego, który jest psychologiem, pedagogiem, trenerem i doradcą biznesowym. Pracujemy w oparciu o cykl Kolba a w komunikacji z uczestnikami stosujemy standardy Dialogu Motywującego. Szkolenia realizujemy w formie warsztatów i wykładów angażując uczestników w aktywne formy współpracy. Zawsze korzystamy z najnowszych rozwiązań jakie pojawiają się na rynku szkoleń i edukacji.

Szkolenia otwarte

Na szkoleniu otwartym spotykamy się z uczestnikami wielu firm. Tworzymy wspólnotę różnorodnych osobowości – otwieramy się na wymianę informacji. Współpracujemy, rozwiązujemy problemy, udzielamy wskazówek i inspirujemy do działań.

Szkolenia zamknięte

Każda firma posiada jedyne i specyficzne środowisko, które dokładnie rozpoznajemy aby stworzyć program uwzględniający potrzebę naszych klientów oraz specyfikę branży.

Coaching

Jesteśmy gotowi na bezpośrednią i operacyjną pracę w Twojej firmie. Odpowiemy na Twoje potrzeby i pytania. Wzmocnimy Twoje zasoby i wskażemy właściwy kierunek rozwoju. W każdej chwili będziesz mógł skorzystać z doradztwa i wsparcia.

ZAKRES SZKOLEŃ

Zapewniamy praktyczną i skuteczną wiedzę z następujących obszarów tematycznych:

Psychologia sprzedaży

Uczymy skutecznych technik sprzedaży, wprowadzamy język perswazji do rozmów handlowych, rozwijamy umiejętności telemarketerów i telesprzedawców, pokazujemy jak wspierać sprzedaż poprzez nowoczesne technologie, odkrywamy typologię klienta, pokazujemy jak osiągać sukcesy w negocjacjach i wdrażamy nowe standardy zarządzania działem sprzedaży.

Zarządzanie zasobami ludzkimi

Przekażemy Ci skuteczne narzędzia motywowania pracowników, wzmocnimy synergię Twojego zespołu, pomożemy w rekrutacji, podpowiemy jak zarządzać zmianą, kryzysem, kompetencjami pracowniczymi, zastosujemy coaching indywidualny i odkryjemy sekret skutecznego planowania i realizacji celów. Do Twojej dyspozycji przekazujemy Trening umiejętności kierowniczych – nowe trendy.

Rozwój osobistydoradztwo

Poszukamy zasobów i mocnych stron, pokażemy drogę do osiągnięcia osobistych i zawodowych sukcesów. Wzmocnimy Cię w procesie wprowadzania zmian. Dodamy Ci energii, optymizmu i wiary w powodzenie. Odciążymy Cię z nadmiernego poczucia obowiązków, poczucia winy, zmęczenia i rozdrażnienia. Rozpoczniesz nowy świadomy etap w życiu. Znowu poczujesz kontrolę nad swoim życiem.

Komunikacja interpersonalna w biznesie

Pracę otrzymuje się w 70 proc. dzięki wiedzy fachowej i umiejętnościom technicznym, a w 30 proc. dzięki zdolnościom społecznym. Traci się ją w 70 proc. z uwagi na brak umiejętności społecznych, a w 30 proc. z powodu braku wiedzy i zdolności technicznych. Szkolenia miękkie z komunikacji interpersonalnej stanowią fundament każdej pracy zespołowej. Wspólnie nauczymy Was, jak budować zdrowe, oparte na współpracy, partnerstwie i dobrym klimacie, zespoły. Przedstawimy metody Dialogu Motywującego, Komunikacji Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, FUKO, czy Komunikacji bez Przemocy Rosenberga. Dla wymagających mamy treningi zaawansowane z technik komunikacji, w których staniesz się mistrzem słowa, gestu i budowania dobrego, motywującego klimatu w pracy.

Komunikacja medyczna z pacjentem i w zespołach interdyscyplinarnych

Kontakt z pacjentem wymaga od personelu medycznego doskonałej znajomości ludzkich zachowań, emocji i reakcji na wypowiadane słowa i gesty medyków. Na każdym etapie kontaktu z pacjentem komunikacja medyczna stanowi fundament dobrej relacji terapeutycznej. Z myślą o kadrze medycznej przygotowaliśmy specjalistyczne szkolenie z komunikacji opartej na dowodach naukowych i praktykowanej w wielu specjalistycznych ośrodkach medycznych. Calgary Cambridge to doskonała metoda skierowana do lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych, położnych, fizjoterapeutów, psychologów i terapeutów.

Komunikacja interpersonalna na co dzień

Rodzice dowiedzą się, jak rozmawiać z dziećmi, małżonkowie ominą rafy konfliktów w małżeństwie, nauczyciele zmotywują uczniów, a szefowie lepiej zrozumieją potrzeby pracowników. W trakcie szkolenia uczestnicy poznają fundamentalne zasady komunikacji bez przemocy, poznają „język żyrafy”, dowiedzą się, jak rozmawiać z kimś, kto się obraża, zamyka w sobie, czy bezsilnie atakuje rozmówcę. Zawsze można porozumieć się, a my pokażemy, jak to zrobić.

Rekomenduję Pana Wojciecha Chmielewskiego jako rzetelnego partnera przy budowaniu profesjonalnego zespołu pracowników.

Krzysztof Szomburg, Prezes Zarządu, Akademia Kształcenia Zawodowego
AKZ e1517936776277

Pan Wojciech Chmielewski bardzo nam zaimponował profesjonalizmem i zawodowymi standardami.

Dr Jakub Niestrój, Wspólnik, Wiceprezes Zarządu, Alteverso Group
Alteverso e1517936846418

Pan Wojciech Chmielewski dał się poznać jako doskonale przygotowany merytorycznie profesjonalista.

Jacek Kalisz, Wspólnik, Consultingowe Centrum Kształcenia Ustawicznego
CCKU e1517936868479

Uczestnicy wysoko ocenili kwalifikacje i fachowość Pana Wojciecha Chmielewskiego.

Iwona Pręciuk, Prezes Zarządu, Europejskie Centrum Kształcenia EUREKA
Eureeka2

Wykonywane usługi szkoleniowe spełniają najwyższe normy.

Małgorzata Kociniak, Dyrektor Biura Zarządu
Euro Centrum referencje

Z przekonaniem polecam Pana Wojciecha Chmielewskiego jako znakomitego trenera.

Janusz Nawrocki, Dyrektor, Wydawnictwo Kreator
Kreator

Pan Wojciech Chmielewski dał się poznać jako trener profesjonalny, wiarygodny i rzeczowy.

Agnieszka Maliszewska, Dyrektor Biura, Polska Izba Mleka
PolskaIzbaMleka

Pan Wojciech Chmielewski przywiązuje ogromną wagę do wymagań i oczekiwań klienta.

Igor Nawrocki, Dyrektor, Polskie Sklepy Internetowe
PolskieSklepyInternet

Uczestnicy szkoleń bardzo wysoko oceniają przygotowanie merytoryczne p. Chmielewskiego.

Anita Mertyn, Menedżer Ośrodka Szkoleniowego, Biuro Obsługi Inicjatyw Europejskiej Sp. z o.o.
Referencje BOIE

Bardzo polecam współpracę z Panem Wojciechem Chmielewskim.

Grzegorz Kozłowski, Przewodniczący Rady Programowej, Sulejowskie Stow. Rozwoju
referencje SSR Grzegorz Kozłowski

Poziom i zakres świadczonych usług jest godny polecenia innym firmom.

Justyna Chmielewska, Dyrektor Zarządzający, Top Training Damian Chmielewski
TopTraining 1

Pan W. Chmielewski do tematów prowadzonych szkoleń podchodzi z wielką atencją.

Janusz Nawrocki, Dyrektor, Wydawnictwo Vital
Vital
Loading...

Nasi trenerzy mieli przyjemność realizować projekty szkoleniowe i doradcze dla firm: